Hakkımızda

Bizimle Tanışmaya Hazır mısın?

Biz Kimiz?

Dünyanın dijital bir dönüşüm sürecine girdiğinin farkındayız. Bu alanda hangi sektörden olursa olsun, dinamik alt yapımız ve profesyonel hizmetlerimizle, sizlere dijital dönüşüm sürecinde eşlik etmeyi planlıyoruz.

Neden Biz?

SpurtHUB olarak, Ar-Ge bölümümüzde dijital alandaki yeni gelişmeleri sürekli olarak takip ediyor, yeni trendleri izliyor ve bu süreçte tüm deneyimlerimizi sizlerla paylaşıyoruz.

Verdiğimiz hizmetlerin ilgili departmanlarında, alanında uzman ve deneyimli kişileri bulunduruyor, bu sayede sizlere daha kaliteli bir hizmetin yolunu açıyoruz. 

Hizmetlerimizin tamamında, müşterilerimize kaliteyi garanti ediyoruz. Bu sayede, bizden aldığınız hizmetlerin tamamından memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Müşterilerimiz için, hizmet öncesi var sonrasında full destek hattımızla daima iletişimde kalıyoruz. Bu sayede aklınızda takılan soruları, hizmet detaylarını bizlere ulaşarak iletebilir ve anında çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Niteliklerimiz

Web Tasarım 100%
Grafik Tasarım 100%
Mobil Uygulama 100%
Sosyal Medya 100%
Video Montaj & Kurgu 100%

Ücretsiz Servislerimiz

Bu alanda yer alan servislerimiz, müşterimiz olan tüm bireylere ve kurumsal firmalara sunduğumuz mini hizmetleri kapsamaktadır.

Ücretsiz Danışmanlık

Tüm bireyler ve kurumsal firmalar, Dijital Dönüşüm süreci ile alakalı bilgi alıp, yol haritası konusunda danışmanlığımızdan faydalanabilir.

Teknik Destek

Müşterilerimiz, bizlerden aldığı hizmetler doğrultusunda ve kapsadığı içerikler bazında, hizmet sonrasında veya öncesinde mesai saatleri içerisinde ücretsiz destek alabilirler. 

Geri Ödeme Hakkı

Müşterilerimiz, hizmetin niteliği baz alınarak belirli iade şartları sağlanıyorsa, bizlerden geri ödeme talep edebilirler.

İstişareli Çalışma

Müşterilerimizle bizden talep ettikleri hizmetler doğrultusunda, hizmet süreci boyunca istişareli olarak hareket ediyor ve hizmetin tam manası ile sorunsuz olmasını sağlıyoruz.