Mobil Uygulama

Tüm ihtiyaçlarınız için size özel mobil uygulama hizmeti

Sizi Mobil Dünya'ya Taşıyoruz

Mobil teknolojilerin gelişmesi, bir çok açıdan hem bireysel hem de işletme bazında daha geniş çevrelere ulaşmayı mümkün kılarken, pratiklik açısından da hitap edilen kitleye avantaj sağlamaktadır. Bugün sizde işletmeniz veya mevcut herhangi bir işiniz için mobil uygulama talebinde bulunarak, Mobil Dünya'da yerini alabilirsin.

Kodlama

Talep ettiğiniz mobil uygulamaları, sizin istekleriniz ve fikirleriniz doğrultusunda profesyonel ekibimizle kodluyor ve çalıştırıyoruz. 

Tasarım

Talep ettiğiniz mobil uygulamaların tasarımlarını size özgü bir biçimde tasarlıyor ve sizi mobil dünyaya kazandırıyoruz. 

Android & İOS

Mobil uygulamalarınızı istediğiniz doğrultusunda hem Android hem de IOS için hazırlıyor ve sizi mobil dünyaya kazandırıyoruz. 

Hizmetlerimiz

Restoran ve kafelerinizin mobil uygulamasını tasarlıyor, talep doğrultusunda menülerinizi ekliyor ve promosyon sistemleri kurarak işletmenizin kalite standartını yükseltiyoruz. 

Mevcut perakende yada toptan satış yapan işletmeleriniz için online olarak mobil cihazlar üzerinden kullanılabilen alışveriş uygulaması yapıyor, satışlarınızı ivmelendiriyoruz. 

Blog ve Haber siteleriniz için talepleriniz doğrultusunda mobil uygulama yapıyor ve mobil cihazlardan okunabilirliğinizi artıyoruz. 

Herhangi bir ihtiyacınız için mobil uygulama talebinde bulunabilirsiniz. Örneğin Rent a Car işletmeleriniz için, Halı Yıkama Sektörü için hatta Berberler için online randevulu mobil uygulamalar gibi farklı taleplere uzman ekibimiz ile cevap verebilmekteyiz. 

Niteliklerimiz

HTML 5 100%
C++ 100%
C Dili 100%
Objective - C 100%
Xamarin 100%
Visual Studio 100%
XCode 100%
Android Studio 100%

E-Bültene Abone Olabilirsin

E-Bültenimize abone olarak, çeşitli indirimlerden, etkinliklerden ilk önce sen haberdar olabilirsin.

Portfolyo

SpurtHUB Dijital Dönüşüm Merkezi ile birlikte çalışan şahıslar & firmalar, dijital sürece başladıktan sonraki ilk çeyrekte tam %70 büyüdü.

Proje

Tüm Hizmetlerimizde
124

Müşterilerimiz

SpurtHUB ile çalışan müşterilerimiz
83

Ulusal

Ulusal Çapta Çalışılan Firmalar
7

Mobil Uygulama Sahibi Olmak İster misin?

Mobil uygulamalarımız ve ücretleri, sektörden sektöre ve talep edilen özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple aşağıdaki 'Teklif Al' butonunu kullanarak, bizimle iletişime geçebilir, aklınızda mobil uygulama ile alakalı ücret bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Mobil Uygulama Teslimat Süresi Ne Kadar?

Mobil uygulama talepleriniz, uygulamada istediğiniz özellikler baz alınarak, 30-45 gün süresinde teslim edilir. sürenin içerisinde 15 günlük termin(deneme) süresi dahildir. 

Mobil Uygulama için Ücret Ödemesi Nasıl Yapılıyor?

Mobil uygulama talebinizin ardından, işe başlamak için ücretin %4o'lık dilimini peşin alıyor, %60'lık kısmını uygulama yayına alındıktan ve sizin tarafınızdan onaylandıktan sonra tahsil ediyoruz. 

Hizmeti Teslim Aldıktan Sonra Teknik Desteğiniz Var mı?

Mobil uygulama teslimatının ardından, 6 ay (180 gün) ücretsiz teknik destek hizmetimiz mevcuttur. Hizmet ekstra talepleri karşılamaz, sadece oluşabilecek olası problemlerin çözümü için size tanınan ücretsiz bir ayrıcalıktır. 

Uygulamanın Yapımı Sırasında Ekstra Ücret Talep Edilir mi?

Mobil uygulama ücreti, sizin başta talep ettiğiniz özelleştirmelere ve isteklere göre belirlendiğinden, uygulama yapım süresi içerisinde talep edeceğiniz tüm ekstra özelleştirmeler ekstra ücretlendirilecektir.