Sosyal Medya Çözümleri

Sosyal Medya Yönetimi ve Çözümleri

Sosyal Medya Çözümleri

Dijitaldeki yüzünüz olan ve sizi yansıtan bir web sitenizin olması, mevcut bilişim çağında olmazsa olmazlardandır. Bu sebeple sizler için çok çeşitli web tasarım hizmetlerini her bütçeye uygun bir şekilde sunuyor ve sizi dijitale kazandırıyoruz.

Strateji

Markanızın hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda görsel ve dilsel çalışmalar yapıyor, sizi en kısa sürede hedefe ulaştırmaya çalışıyoruz.

Raporlama

Sosyal medyadaki varlığınızı kısa ve uzun vadede inceliyor, değişimleri sizlere detaylı raporlar halinde sunuyoruz. 

Yönetim

Sosyal hesaplarınızı inceliyor, gelen feedback'lere göre gerekli stratejik adımları atıyor ve geri dönüşleri sağlıyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Markalarınız ve sosyal hesaplarınızı inceleyerek, müşteri ve hedef kitle dinamikleriniz de göz önünde bulundurularak, büyümeyi hedefleyen stratejiler geliştiriyoruz.

Sosyal hesaplarınızdaki etkileşimleri, geri dönüşleri ve ziyaret istatistiklerini toplarlıyor, dezavantaj ve avantajlara ait verileri sizlere raporlar halinde sunuyoruz.

Sosyal medya hesaplarınızda akış içerisinde olan etkileşimleri ve müşteri dönüşlerini kontrol ediyor, gerekli geri dönüşleri sağlıyoruz.

Kampanyalarınız veya etkinlikleriniz için gerekli görsel ve üslubu belirliyor, metinsel içeriklerle hedef kitle için en uygun içeriği hazırlıyoruz.

Niteliklerimiz

Hotsuite 100%
Buffer 100%
TweetDeck 100%
Social Oomph 100%
Post Planner 100%
Facebook Business 100%

E-Bültene Abone Olabilirsin

E-Bültenimize abone olarak, çeşitli indirimlerden, etkinliklerden ilk önce sen haberdar olabilirsin.

Portfolyo

SpurtHUB Dijital Dönüşüm Merkezi ile birlikte çalışan şahıslar & firmalar, dijital sürece başladıktan sonraki ilk çeyrekte tam %70 büyüdü.

Proje

Tüm Hizmetlerimizde
124

Müşteri

SpurtHUB ile çalışan müşterilerimiz
83

Ulusal

Ulusal Çapta Çalışılan Firmalar
7

Sosyal Medya Planınızı Oluşturmak İster misiniz?