Hizmet ücretleri web sitenizde yazmıyor?

Sizlere sunacağımız hizmetin fiyatları, talep ettiğiniz farklı beklentilerinize göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple bizlerle iletişime geçerek beklentilerinizi iletmeniz, fiyat belirlemek açısından yeterli olacaktır. Bizlerle iletişime geçmek için ”İletişim” bölümünü kullanabilirsiniz.

Hizmetlerinizde memnuniyet garantisi veriyor musunuz?

Hizmetlerimizin büyük bir kısmı müşteri memnuniyetini garanti eder. Fakat özellikle SEO, sosyal medya ve dijital reklamlar gibi iplerin tamamının elimizde olmadığı hizmetlerde garanti verebilmek mümkün değildir.

Daha önce yer aldığınız projelere nasıl ulaşabilirim?

Referanslarımızın büyük bir kısmına, ”Referanslarımız” bölümünden göz atabilirsiniz. Fakat tüm projeleri bu alanda listelememiz mümkün değil. Bu sebeple daha farklı referans talepleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İletişim için; ”İletişim” bölümüne göz atabilirsiniz.

Hosting ve Domain hizmetiniz mevcut mu?

Evet, müşterilerimize özel fiyatlarımızla hosting ve domain hizmetimiz mevcuttur. Talep edildiği taktirde güncel ücretlendirmeler müşterilerimize sunulur.

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Ödeme yöntemlerimiz; Havale, EFT ve Kredi Kartı şeklindedir. Hesap bilgilerimiz için; ”Hesap Bilgilerimiz” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ödemeleri peşin mi alıyorsunuz?

Ödeme tahsilatı, hizmetten hizmete değişiklik göstermektedir. Belli hizmetlerde ücretin tamamını peşin olarak talep ederken, bazılarında belli bir kısmını talep etmekteyiz. Bununla alakalı bilgi almak için bizlerle ”İletişim” bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Ödeme yaptıktan sonra hemen işe başlıyor musunuz?

Evet, ödemeniz bize ulaştıktan sonra önceden yapılan istişareler sonrasında karara varılan hizmet için çalışmalara başlanır.

Aldığım hizmeti beğenmezsem ücret iadesi alabilir miyim?

Verdiğimiz hizmetlerin tamamı emek gücüne dayandığı için, iade şansımız maalesef mevcut değildir. Hizmet verilimi sırasında müşteri ile iletişim halinde kaldığımız için, sizlerin iade talep etmesine sebep olabilecek her türlü etkenin de önüne geçmiş oluruz. Detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ücret iadesi ne zaman yapılır?

Ücret iadesi, koşullar sağlandığında hemen hesabınıza geri ödeme şeklinde yansıtılacaktır.

Web Tasarım için ücretleriniz nedir?

Web tasarım hizmetimizde ücretlendirmeler, sizin taleplerinize göre belirlenmektedir. Dolayısıyla ücret için talebinizi bize iletmeniz gerekmektedir.

Web Tasarım hizmeti aldım. Ne zaman hazır olur?

Web Tasarım hizmetinin teslim süresi, talepleriniz ile doğru orantılıdır. Dolayısıyla yaptırmak istediğiniz web sitesine ait detayları bizlere ilettiğinizde teslim süresini öğrenebilirsiniz.

Web Tasarımda, hangi alt yapılardan faydalanıyorsunuz?

Altyapı, web sitesindeki beklentilerinize ve bütçenize göre değişiklik göstermektedir. Çoğunlukla arama motorları açısından oldukça verimli olduğu için WordPress alt yapısını kullanmaktayız. Ayrıca E-Ticaret siteleriniz için taleplere göre Opencart ve Magento sistemlerini de kullanmaktayız.

Özel yazılım web tasarım hizmetiniz var mı?

Müşteri taleplerine göre özel yazılım web sitesi hizmetimiz mevcuttur. Detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Web tasarım hizmetinin yanında domain ve hosting mevcut mu?

Anahtar teslim web sitesi hizmetimiz mevcuttur. Talep edildiği taktirde domain ve hosting hizmeti ile birlikte sunulmaktadır.

Grafik tasarım hizmetleriniz arasında neler yer alıyor?

Kartvizit, broşür, menü tasarımı, logo ve branda tasarımı gibi tüm hizmetleri vermekteyiz. Tüm hizmetleri öğrenmek için bize danışabilirsiniz.

Grafik Tasarım hizmetinin teslim süresi nedir?

Grafik Tasarım hizmetlerimizin teslim süresi, talep ettiğiniz şeye göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Grafik Tasarım da hangi programlardan faydalanıyorsunuz?

Yapılacak olan işe göre değişiklik göstermekle beraber; Photoshop, Illustrator, CorelDraw, InDesign gibi programlardan yararlanmaktayız.

Tasarımlarda ücretlendirmeniz nasıl?

Ücretlendirmeler, talep ettiğiniz tasarıma göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.