Web Tasarım

Wordpress, Magento, Opencart, Joomla ve Özel Yazılım

Sizi Dijitale Kazandırıyoruz

Dijitaldeki yüzünüz olan ve sizi yansıtan bir web sitenizin olması, mevcut bilişim çağında olmazsa olmazlardandır. Bu sebeple sizler için çok çeşitli web tasarım hizmetlerini her bütçeye uygun bir şekilde sunuyor ve sizi dijitale kazandırıyoruz.

Kurumsal Web Siteleri

Dünya'nın en çok kullanılan web site alt yapılarıyla veya özel yazılımlarla, şahsınızın veya firmanızın kurumsal web sitelerini yapıyor, sizi dijitale kazandırıyoruz. 

E-Ticaret

KOBİ'ler ve büyük, küçük ölçekli işletmelerimizin dijital alanda ticaretlerini 7/24 devam ettirebilmeleri için, ister özel yazılım ister hazır altyapılar kullanarak dijitale kazandırıyoruz. 

Spesifik Web Siteleri

Bir amaca hizmet eden; Blog, Kişisel Portföy, CV, Haber ve dijital dergi gibi gibi isteklerinize kreatif web site çözümlerimizle eşlik ederek fikir ve düşüncelerinizi dijitale kazandırıyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin, dijitaldeki yüzlerini oluşturmak için, hazır altyapılar ve isteğe göre özel yazılımlarla web tasarım hizmeti veriyoruz.

Hazır alt yapılar ve özel yazılımlar ile, işletmenizin dijital ortamda 7/24 satış yapabilmesi için, SpurtHUB ekibi sizleri dijital ticarete taşıyor. 

Fikir ve düşüncelerinizi paylaşmak için blog veya bir haber sitesi istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Türkiye'nin en profesyonel ekibi ve iletişim uzmanlarımızla sizin için en iyi web tasarımlarını oluşturuyoruz.

Şahsınıza ait CV'nizi, yeteneklerinizi, niteliklerinizi hatta fikir ve düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz adınıza özel bir web sitesi ister misiniz? SpurtHUB nitelikli kadrosu ile bunu başarabilir. 

Niteliklerimiz

Wordpress 100%
Joomla! 100%
Magento 100%
Opencart 100%
HTML & CSS 100%
SQL 100%

E-Bültene Abone Olabilirsin

E-Bültenimize abone olarak, çeşitli indirimlerden, etkinliklerden ilk önce sen haberdar olabilirsin.

Portfolyo

SpurtHUB Dijital Dönüşüm Merkezi ile birlikte çalışan şahıslar & firmalar, dijital sürece başladıktan sonraki ilk çeyrekte tam %70 büyüdü.

Proje

Tüm Hizmetlerimizde
124

Müşteri

SpurtHUB ile çalışan müşterilerimiz
83

Ulusal

Ulusal Çapta Çalışılan Firmalar
7

Sıkça Sorulan Sorular

Web Tasarım Ücretleriniz Ne Kadar?

Bu çok büyük bir yelpazedir. İstediğiniz web sitesinin tarzına ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Fakat standart web siteleri için 499 TL'den başlayan fiyatlarla müşterilerimizi dijitale kazandırmaktayız.

Web Sitelerinin Teslim Süresi Ne Kadar?

Kurumsal, Şahıs & CV ve Blog & Haber siteleri için ortalama teslim süresi 7 gündür. E-Ticaret siteleri içinse yelpazeye ve sektöre göre değişiklik göstermekle birlikte 15-30 gün arasında sürecektir. Tabi ki web sitelerinizde istediğiniz özelliklere göre sürelerde oynama olabilir. 

Yaptığınız İşe Garanti Veriyor musunuz?

Bizden aldığınız web tasarım hizmetlerinin tamamı garantilidir. Yapılan işe göre 1-3 ay garanti süremiz mevcuttur. Bu süre zarfında olası problemlere ücretsiz bir şekilde çözüm üretmekteyiz. 

Web Tasarım Ücretleri Tek Seferlik mi?

Evet. Web Tasarım dahilinde size sunulan hizmetlerimizin tamamı tek seferlik ödemeli ve ömür boyu lisanslıdır.