E-Ticaret'e Giriş Rehberi
Ücretsiz E-kitabımız Yayında!

Ücretsiz Etkinliklerden Haberdar Ol!

SpurtHUB Kurumsal

WEBİNAR SAYFAMIZDA NELER VAR?

SpurtHUB'ın sizler için oluşturduğu Webinar sayfasında, sizlerin dijital dönüşüm sürecinde ihtiyacınız olan yol gösterici seminerler ve aydınlatıcı E-kitaplar var.

Bu sayfamızı takip ederek ve E-Bülten aboneliğinizi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirerek, bu tür faydalı etkinliklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Buradaki amacımız, sizin Dijital Dönüşüm Süreci adı verdiğimiz bu çok yönlü ve karlı yolculukta, teknik ve teorik açıdan güçlenmenizi ve süreci iyi bir şekilde atlatarak Dijital Dünyada rahatlıkla var olabilmenizi sağlamaktır.

''Hayatımızın her alanında dijitalleşmeye başladığımız aşikar. Kısa sürede dijitalin bir ucundan da siz tutmalısınız.''

''Bugün reel hayatta sahip olmadığınız her şeyi, size dijitalde sunabiliyoruz. İşin cezbedici kısmı tam da bu.''

''yerel bölgede iş yapmak mı yoksa dünyayı kendiniz ve şirketiniz için bir pazara dönüştürmek mi? İşte olay tam da bu.''

SpurtHUB Kurumsal

ÜCRETSİZ BİR E-TİCARET REHBERİNE NE DERSİNİZ?

Şuan yayında olan E-Ticarete Giriş Rehberi adlı E-Kitabımızdan haberiniz var mı?

Sizler için ücretsiz olarak sunduğumuz bu E-Kitap, E-Ticarete yeni başlayacak olan adaylar için öz bilgilerin yer aldığı ve yol gösterici özelliğe sahip bir E-Ticaret haritasıdır.

Bu kitapta sizler, sürece ilk adım attığınız andan sürece tamamlama aşamasına kadar nelere dikkat etmeniz gerektiğini görebilecek, aydınlatıcı hikayelerle özgüveninizi tazeleyeceksiniz.

“The community is by far the best part about living at aparto. People are so kind and the social atmosphere so great that this place feels like a home away from home.”

“I get to live with my best friends in such a nice atmosphere: it really felt like my own very quickly.”

This year our tech team went wild, building a whole new suite of tools for us to double down on networking, matchmaking, pre-scheduled meetings and the ability to introduce new intimate speaker formats.

Dijital Dönüşümün Lideri

SPURTHUB SİZE BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİR!

E-Ticarete Giriş Rehberi E-Kitap

E-Kitabımız Ücretsiz Olarak Yayında. Hemen Talep Et!